sporządzanie umów
Umowa to formalny dokument regulujący warunki kontraktu, zamówienia lub współpracy. Jest ona definiowana jako czynność prawna opierająca się na jawnym i zgodnym porozumieniu dwóch stron. Określa również prawa i obowiązki interesantów. Chociaż przygotowanie umowy powinno być logiczne i wynikające z oczekiwań, nie należy to jednak do prostych zadań. Warto korzystać ze wsparcia, które oferuje profesjonalny adwokat. Od lat prowadzę praktykę w mieście Lublin. Zapraszam serdecznie do kontaktu lub na spotkanie. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

Jesteś przedsiębiorcą lub osobą odpowiedzialną za interesy firmy, którą reprezentujesz? Na pewno cenisz każdą chwilę i bezpieczeństwo. Pisanie umów cywilnoprawnych lub handlowych potrafi zająć mnóstwo czasu. Zależy Ci na wyeliminowaniu wszelkich zagrożeń? Chroń swój biznes w najlepszy możliwy sposób. Przygotowywanie i opiniowanie umów to jedna z moich propozycji dla firm i osób prowadzących czynności biznesowe.

Umowy sektora biznesowego możemy podzielić na wiele kategorii. Jako profesjonalny adwokat z kancelarią w Lublinie, oferuje m.in. kompleksowe:

  • analizowanie, opiniowanie i sporządzanie umów cywilnoprawnych,
  • analizowanie, opiniowanie i sporządzanie umów gospodarczych,
  • analizowanie, opiniowanie i sporządzanie umów handlowych,
  • analizowanie, opiniowanie i sporządzanie umów o pracę.

Oprócz ww. aspektów zapewniam pomoc oraz reprezentację w postępowaniach sądowych, przedsądowych dot. braku realizacji warunków umowy, zerwania warunków umowy i w sprawach o wykonanie założeń umowy. Wyegzekwowanie należności lub dotrzymania ustalonych czynności bywa w praktyce skomplikowane. Nie musisz walczyć z tym samodzielnie.

Podczas wielu lat zdobywania doświadczeń i umiejętności z zakresu obsługi firm i spółek, poznałam wszystkie możliwe scenariusze – niezależnie, czy chodzi o umowy o roboty budowlane, czy chęć zatrudnienia pracowników mających dostęp do poufnych danych handlowych. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Pisanie umów handlowych i dokumentów cywilnoprawnych to jedynie wierzchołek góry lodowej. Jestem w stanie zagwarantować kompleksową obsługą prawną dla Twojej działalności. Dzięki temu podejmowane decyzje i działania będą analizowane pod kątem zgodności prawnej i ochrony Twoich interesów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, przygotowałam różne rodzaje wariantów współpracy. Pierwsza opcja to standardowa jednorazowa porada prawna, dzięki której uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania. Druga natomiast powinna przypaść do gustu biznesmenom i osobom prowadzącym średnie lub duże działalności gospodarcze. Jest to współpraca oparta na zasadzie stałego abonamentu. Dzięki niemu będę stale nadzorować interesy i realizacje firmy, analizując, opiniując i sporządzając wszystkie umowy.

Błyskawiczna reakcja adwokata odpowiedzialnego za opiekę nad przedsiębiorstwem pozwala uniknąć wielu nieprzyjemności prawnych lub finansowych. Minimalizuj ryzyko z moją pomocą. Adwokat Monika Ławecka, Lublin, Ul. Lipowa 18/71. Jestem do Twojej dyspozycji.