spory z pracownikiem
Zatrudniając pracownika, musisz wykazać się zaufaniem do danej osoby. Chociaż obydwie strony związane są umową, może dojść do sytuacji złamania zawartych w niej postanowień. Może prowadzić to do zwolnienia lub sporu na ścieżce sądowej. Nie marnuj swojego czasu i nie ryzykuj przegraniem sprawy. Wykorzystaj moją wiedzę i doświadczenie, które zdobywałam w trakcie rozpraw na sali sądowej. Spory z pracownikiem nie są dla mnie niczym nowym. Pomogę Ci zażegnać problemy. Zapraszam serdecznie do kontaktu lub na osobiste spotkanie w kancelarii adwokackiej usytuowanej w Lublinie.

Jako adwokat z wieloletnim stażem zdaje sobie sprawę, że właściciele niewielkich, średnich lub tym bardziej dużych działalności gospodarczych, nie są w stanie wszystkiego spamiętać – nie mówiąc nawet o śledzeniu następujących zmian, które regularnie udostępniane są w Kodeksie Pracy. Od tego właśnie jestem – adwokat Monika Ławecka z kancelarią w centrum Lublina. Zaufaj moim umiejętnościom, a ja zrobię co w mojej mocy, by zabezpieczyć Cię przed sporami z pracownikami.

Zwalnianie i zatrudnianie pracowników może nieść za sobą komplikacje. Kwestie umów, regulaminów, praw i obowiązków bywają zawiłe zarówno dla pracodawców, jak i podwładnych. Niedomówienia, wolne interpretacje postanowień, przekraczanie uprawnień lub nadużywanie zaufania pracodawcy prowadzi do skomplikowanych sporów i spraw trwających przez lata. Możesz uniknąć tego w prosty sposób. Stała opieka profesjonalnego prawnika pozwoli Ci załatwiać konflikty w sposób szybki i bezstresowy. Dzięki naszej współpracy skupisz się na rozwoju firmy lub spółki.

Jak uniknąć sporów z pracownikiem? Pomogę ci:

  • przygotować umowę, dokumentację i aneksy,
  • skonstruować regulamin pracowniczy,
  • zebrać dowody w przypadku sporów lub spraw sądowych,
  • zorganizować mediację i negocjacje przed wejściem na drogę sądową,
  • merytorycznie przygotować się do dalszego procesu,
  • chronić interesy firmy, dane klientów i tajemnice handlowe.

Pamiętaj, że oferuję zarówno jednorazowe porady prawne, jak i współpracę w oparciu o abonament. Jako przedsiębiorca na pewno cenisz profesjonalizm i spokój. Warto więc skorzystać z opcji stałego nadzoru prawnika. Dzięki temu mogę trzymać rękę na pulsie i nadzorować wszystkie czynności związane z działaniami obecnych lub byłych pracowników.

Masz więcej pytań lub Twoja sprawa wykracza poza standardowe ramy współpracy? Jako doświadczony adwokat wiem, że indywidualne podejście do klienta to gwarancja satysfakcji. Skontaktuj się ze mną lub odwiedź moją kancelarię w mieście Lublin przy ul. Lipowej 18/71. Dokładnie wysłucham Twoich potrzeb, przeanalizuje oczekiwania i przedstawię możliwości.