rozwód
Nazywam się adwokat Monika Ławecka. Moja specjalizacja to m.in. prawo rodzinne. Prowadzę kancelarię adwokacką w mieście Lublin, zapewniając klientom wsparcie i pomoc prawną w sprawach rozwodowych. Wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą i sukcesami pozwala mi na profesjonalne doprowadzenie sprawy do zadowalającego wyniku. Sprawdź na własnym przykładzie.

Rozwód nigdy nie jest prosty. Każda sprawa rozwodowa to ogromne emocje, uczucia i stres. Są to czynniki mające ogromny wpływ na podejmowane decyzje. Delikatne podejście do materii związku małżeńskiego to podstawa. Dzięki niemu redukcja szkód przynosi zamierzone efekty, widoczne już na początku drogi rozwodowej. Zależy Ci na profesjonalnym, indywidualnym i merytorycznym podejściu do problemu? Adwokat od spraw rozwodowych odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości i pomoże przejść proces rozwodu w sposób satysfakcjonujący. Moja kancelaria usytuowana jest w Mieście Lublin przy ulicy Lipowej 18. Nie czekaj i już dziś zadzwoń.

Postępowanie rozwodowe musi zostać zainicjowane oficjalnym pozwem. Konieczność to przygotowanie pozwu spełniającego ogólne warunki pisma procesowego. Jesteś stroną wnoszącą o rozwód? Kompleksowo zajmę się dla Ciebie konstrukcją dokumentacji w oparciu o oczekiwany wniosek formalny.

Jak wygląda współpraca?

  • Pierwszy etap to konsultacja i zapoznanie ze sprawą klienta.
  • Następnie przedstawię najlepsze metody rozwiązania problemu i ustale, która z nich najszybciej zapewni rezultaty.
  • Doprowadzę do spotkania z przeciwną stroną konfliktu, by ustalić jak najwięcej kwestii zgodnych i spornych. Zminimalizuje w ten sposób czas rozprawy.
  • Na końcu zaprezentują zebraną dokumentację, dowody i wnioski przed sądem.

Kiedy rozwód jest możliwy? Zgodnie z art. 56 kodeksu rodzinnego i opiekuńczego jeżeli między małżonkami nastąpił zupełny i trwały rozkład pożycia. Każdy z małżonków może żądać, by sąd rozwiązał małżeństwo przez rozwód. W wielu sprawach występują jednak komplikacje ze względu na dobro dzieci lub inne istotne przesłanki. Pomogę Ci tego uniknąć.

Dlaczego profesjonalna pomoc adwokata rozwodowego jest tak ważna? Ponieważ każda sprawa rozwodowa jest inna. Orzeczenie o winie i podział majątku to nie wszystko, co małżonkowie próbują ustalić przed sądem. Często w trakcie rozwodów dochodzą kwestie związane z opieką nad dziećmi, władzą rodzicielską, czy alimentami. Negatywne emocje mogą być problemem w dochodzeniu do zadowalające wyniku dla obydwu stron. Adwokat od rozwodów pomoże przedstawić fakty i dowody w sposób właściwy, spokojny i zgodny z obowiązującymi standardami. Lublin to miasto, w którym możesz się ze mną spotkać. Przedstawię Ci swoje propozycję i wspólnie ustalimy strategię działania.

Mediacje między małżonkami i reprezentantami obydwu stron pozwalają na szybkie i mało inwazyjne znalezienie tzw. złotego środka. Nie musisz obawiać się burzliwego rozwodu, gdy reprezentuje Cię osoba posiadająca umiejętności negocjacyjne i bogatą wiedzę z zakresu prawa rodzinnego. Przekonaj się, co do zaoferowania ma dobry adwokat w Lublinie. Rozwód będzie o wiele prostszy.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Adwokat rozwodowy jestem to do Twojej dyspozycji. Zapraszam do kontaktu i umówienie się na spotkanie w kancelarii w Lublinie przy ulicy Lipowej 18. Gwarantuje indywidualne podejście do Twojej sprawy.

Prawo rodzinne to nie jedyny zakres moich działań. Prowadzę również praktykę związaną z prawem cywilnym, rzeczowym, spadkowym, gospodarczym i prawem pracy.