podział majątku
Podział majątku to obok praw rodzicielskich jeden z największych problemów podczas rozwodu. Niemal zawsze strony konfliktu oczekują tego, na co według nich zasługują. Zobacz, jak może wyglądać podział majątku, gdy otrzymujesz wsparcie prawnika. Jako adwokat z kancelarią w Lublinie zapewniam kompleksową pomoc w realizacji celu i dochodzeniu praw. Zapraszam serdecznie na indywidualne konsultacje w mieście Lublin, ul. Lipowa 18/71. Adwokat Monika Ławecka.

Co powinien zrobić dobry adwokat? Podział majątku nie musi być burzliwy i skomplikowany. Unikaj stresu związanego z długoletnim sporem i zadzwoń lub napisz do mnie już dziś. Podczas konsultacji w kancelarii w Lublinie poznasz wszystkie dostępne możliwości.

Prawo rodzinne nie ma przede mną żadnych tajemnic. Swoje umiejętności zdobywałam na sali sądowej i podczas konsultacji z klientami. Dzięki temu praktyczne zastosowanie wiedzy dot. prawa majątkowego nie jest mi obce. Oferuje m.in.:

  • rzetelne i uczciwe podejście do problemu,
  • profesjonalizm i wiedzę z zakresu prawa rodzinne oraz majątkowego,
  • pomoc w skompletowaniu dokumentów i dowodów,
  • merytoryczne przygotowanie do negocjacji w czasie mediacji,
  • przygotowanie wniosków, pism i pozwów.

Czy podział majątku przed rozwodem jest możliwy? Wiele małżeństw chce załatwić najistotniejsze sprawy formalne przed wszczęciem postępowania rozwodowego. Jest to możliwe po uprzednim ustanowieniu rozdzielności majątkowej małżeńskiej. Jeśli są oni zgodni w kwestiach majątku, sprawa jest o wiele prostsza. Podział majątku u notariusza to niezwykle wygodna i szybka forma optymalizująca czas procesu sądowego. Czy w takich momentach adwokat jest potrzebny? Dzięki niemu unikniesz próby manipulacji. Warto więc skonsultować ustalenia i dokumenty ze specjalistą od prawa rodzinnego.

Podział Majątku, a dziecko? Zarówno instytucje wymiaru sprawiedliwości, jak i rodzice lub opiekunowie, powinni kierować się dobrem pociech. Podział majątku po rozwodzie musi być zatem sprawiedliwy. Do alimentów dochodzą w końcu kwestie mieszkaniowe i codzienne czynności, za które opiekun jest odpowiedzialny (np. dowożenie dzieci do szkoły i na zajęcia pozaszkolne). Lista wydatków i obowiązków jest naprawdę długa. Nie pozwól, by małoletnie dzieci ucierpiały przez rozpad małżeństwa i kwestie dotyczące majątku.

Czeka Cię podział majątku? Dobry adwokat może być niezbędny. Umów się ze mną w kancelarii w mieście Lublin i porozmawiajmy o Twojej sprawie.

Nie jesteś z okolic Lublina lub nie możesz odwiedzić mnie osobiście? Zależy Ci jednak na profesjonalnej i merytorycznej poradzie prawnej? Skorzystaj z pomocy telefonicznej lub mailowej. Pamiętaj, że każdy problem prawny można rozwiązać. Przy pomocy najlepszego specjalisty osiągnięcie celu zostanie zrealizowane.