obsługa firm
Obsługa prawna firm to specjalność mojej kancelarii prawniczej usytuowanej w Lublinie. Od lat zapewniam klientom biznesowym bezpieczeństwo i wsparcie – zarówno w sytuacjach kryzysowych, jak i podczas podpisywania kontraktów lub umów. Poznaj pełny zakres moich możliwości. Przekonaj się, że doświadczenie zdobywane w trakcie pracy z klientami nauczyło mnie wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Jako adwokat prowadzę praktykę prawniczą w mieście Lublin. Nie czekaj i spotkaj się ze mną celem omówienia szczegółów. Nie możesz odwiedzić kancelarii osobiście z różnych przyczyn? Załatwimy wszystko za pośrednictwem kontaktu telefonicznego i korespondencji e-mail.

Indywidualna oferta dla firm to moja odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców. Nie musisz przepłacać za usługi, z których nie korzystasz. Poznaj mój cennik już dziś i zobacz, że obsługa prawna firmy pomoże Ci w profesjonalizacji biznesu – niezależnie, czy prowadzisz niewielką lokalną działalność, czy ogólnopolską firmę.

Potrzebujesz stałej pomocy i regularnych porad prawnych? Skorzystaj z oferowanego abonamentu. Jest to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz ze mną w stałym kontakcie.

Co mogę dla Ciebie zrobić? Zajmuje się m.in. takimi czynnościami jak:

  • reprezentowanie spraw klientów przed sądem lub organami administracji publicznej,
  • sporządzanie, weryfikacja i opiniowanie dokumentów, umów, kontraktów, regulaminów, wniosków, pozwów lub pism,
  • zabezpieczeniem interesów przedsiębiorstwa,
  • ochrona danych firmy, klientów i pracowników,
  • zwalczanie nieuczciwej konkurencji,
  • wsparcie procesów zarządzania zasobami ludzkimi, celem poprawy efektywności,
  • opieka nad działaniami firmy.

Otrzymujesz więc pewność, że wszystkie sporządzane umowy (zarówno z kontrahentami, klientami, inwestorami, jak i pracownikami) nie stanowią zagrożenia dla Twoich interesów i wszystkie działania (zarówno marketingowe, jak i handlowe) pracowników (lub Twoje) są zgodne z prawem.

W swojej karierze miałam do czynienia z wieloma nietypowymi sprawami, które dotyczyły sektora biznesowego. Posiadam więc wiedzę z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego i prawa spółek. Mam także doświadczenie w prowadzeniu sporów podczas konfliktu i gwarantuje wysokie umiejętności negocjacyjne w trakcie mediacji.

Jesteś przedsiębiorcą? Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że każda chwila ma znaczenie. Nie marnuj czasu na poszukiwania prawnika. Korzystając z abonamentu moich usług, będę stale trzymać rękę na pulsie.

Interesuje Cię obsługa prawna firm i chcesz poznać cennik? Zapewniam indywidualne podejście do wyceny dla każdego klienta. Koszt realizacji powierzonych zadań lub abonamentu uzależniony jest od oczekiwań i ilości obowiązków. Umów się na konsultację w kancelarii usytuowanej w Lublinie przy ul. Lipowej 18/71. W trakcie wizyty wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania.